Wspólne kolędowanie

IMAG0082-1Dnia 21 grudnia 2018 roku w ZPO w Boronowie odbyło się wspólne kolędowanie. Spotkanie odbyło się w dwóch grupach: klasy 4-6 SP i klasy 7, 8 SP i 3 Gimnazjum. Występ uczniów klasy 5a pt. „Wigilia sieroty” wraz z elementami misyjnymi  wprowadził nas w atmosferę zbliżających się świąt. Całość uświetnił występ solistów i chóru szkolnego, którzy zaprezentowali wspaniałe kolędy. Nie zabrakło również życzeń ze strony Dyrekcji ZPO, jak również uczniów.

Gabriela Mercik

Klon dla Niepodległej

W ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej wspólnie z panem Leśnikiem posadzili na terenie szkoły klon.

NARODOWE CZYTANIE W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Tegoroczne Narodowe Czytanie w naszej szkole odbyło się 7 września. Akcja wspólnego czytania - jak co roku - została zorganizowana pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej.

W roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przeczytane zostały fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego. Rolę lektorów pełniły panie: dyrektor Bożena Ledwoń i wicedyrektor Maria Ślęzok.