Narodowe Święto Niepodległości

W piątek - 9 listopada, przedszkolaki wraz z uczniami naszej szkoły uczestniczyły w uroczystych obchodach 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne, przedstawiające polskie symbole narodowe, uczestniczyły w akademii przygotowanej przez kolegów i koleżanki ze szkoły podstawowej oraz brały udział w marszu do grobu żołnierzy poległych na wojnie. Dokładnie o godzinie 11.11,włączyły się w ogólnopolską akcję i wspólnie z wszystkimi uczniami oraz zaproszonymi gośćmi odśpiewały cztery zwrotki „Hymnu”. Dzień Niepodległości był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i wspaniałą lekcją patriotyzmu. Mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.