Zimowe zabawy

„Hu, hu, ha nasza zima nie jest zła

My się zimy nie boimy i wspaniale na śniegu się bawimy.”

Wigilie klasowe

W ostatni dzień przed Świętami  Bożego Narodzenia nauczyciele w swoich grupach zorganizowali Wigilijki dla swoich milusińskich. Po obejrzeniu Jasełek w wykonaniu kolegów z grupy 4,5-latków oraz uczniów klasy 3, zasiedliśmy wspólnie do wigilijnego stołu, na którym bielił się obrus, pachniało sianko i który uginał się od smakołyków. Wspólnie dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i kolędowaliśmy . Dzień minął nam w wspaniałej świątecznej atmosferze.

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia wszystkie dzieci już od rana z niecierpliwością czekały na św. Mikołaja. Oczekiwanie na gościa umiliły nam zabawy muzyczno – ruchowe przygotowane przez animatorów w Gminnym Ośrodku Kultury. Uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie. Wszystkie przedszkolaki doczekały się także wizyty św. Mikołaja, który przyniósł piękne prezenty.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz św. Mikołajowi.

Andrzejki u Biedronek

30 listopada BIEDRONKI bawiły się podczas ANDRZEJEK jakie zostały zorganizowane w naszym przedszkolu. Wspólnie wróżyliśmy i poznawaliśmy co może nas czekać w przyszłości oraz laliśmy wosk a tańcom i zabawom nie było końca.