Podziękowanie

Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych serdecznie dziękuje Rodzicom za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie i organizację I Orszaku Trzech Króli w Boronowie w dniu 6 stycznia 2019 roku.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy przyłączyli się do wspólnego kolędowania.

Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny Orszak Trzech Króli 6 stycznia 2020 roku, który mamy nadzieję na stałe zagości w Boronowie.

ORSZAK KRÓLEWSKI W BORONOWIE

3Krolowie

Boże Narodzenie 2018

zyczenia

Konkurs historyczny

W dniu 12 grudnia 2018r. troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie historycznym pt: „Józef Piłsudski – twórca Niepodległej”, który zorganizowany został w Liceum Ogólnokształcącym w Psarach pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Andrzeja Gawrona. Nasi uczniowie w składzie: Natalia Machoń, Anastazja Masoń i Franciszek Banduch z klasy III Gimnazjum drużynowo zajęli III miejsce i w nagrodę otrzymali puchar dla szkoły oraz zaproszenia na wycieczkę do Warszawy. Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, gratulujemy zdobytego miejsca i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach.