Informacja w sprawie ogłoszenia wyników XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

 

Szanowni Państwo!

Z przykrością informujemy, że z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju prace komisji konkursowej XV Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Twój talent szansą na lepszy świat" zostały zawieszone. Z tego powodu ogłoszenie wyników nastąpi po ustaniu zagrożenia.

Pamiętamy o biorących udział w konkursie ósmoklasistach i zapewniamy, że wyniki zostaną ogłoszone przed rekrutacją do szkół ponadpodstawowych. Prosimy o śledzenie aktualności na stronie!

 

Obsługa zdalna petentów

 

Bezpośrednia obsługa petentów
w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie
zawieszona do odwołania

W związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem infekcji koronawirusa, stosując się do zaleceń służb sanitarnych, aby minimalizować bezpośrednie kontakty międzyludzkie, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców - Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie będzie obsługiwać petentów zdalnie - telefonicznie pod nr tel. 34 3539 289 i drogą komunikacji elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. od dnia 16.03.2020 r. aż do odwołania.

W przypadku konieczności pozostawienia w szkole dokumentów prosimy o użycie dzwonka i zaczekanie na osobę, która je odbierze. Prosimy o niewchodzenie na teren budynku szkoły!

 

Kanały edukacyjne

kanaly edukacyjne

Ważne! Nauczanie zdalne - do 10 kwietnia!

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nauczanie zdalne zostaje przedłużone do 10 kwietnia 2020 r. (z możliwością przedłużenia na podstawie regulacji prawnych). Szczegóły:
https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc--nowe-regulacje-prawne

Podkategorie